Čia galite įsigyti aukščiausios kokybės sienų dekoravimo produktus, kurie suteiks jūsų namams naujumo ir jaukumo. Mūsų tikslas - padėti Jums įsirengti šiuolaikišką ir modernų namų ar biuro interjerą.

Visi mūsų tapetai gaminami pagal jūsų pateiktus sienos matmenis, todėl idealiai užpildo visą sieną arba tik jos dalį, jeigu tokia buvo idėja. Šioje parduotuvėje rasite didelę fototapetų galeriją, kurioje tikrai išsirinksite sau tinkantį vaizdą. Nuolatos tobuliname, atnaujiname ir puoselėjame nuotraukų kolekciją. Mūsų dizaineriai skiria didelį dėmesį nuotraukų atrankai.

Fototapetai spausdinami ant flizelino pagrindo non woven medžiagos. Naudojame tik sertifikuotas, ekologiškas ir priešgaisrinius standartus atitinkančias medžiagas. Kartu su gaminiu pateikiame klijavimo instrukciją.

Dizainas ir koregavimas

Jeigu vis dėl to galerijoje nerasite sau tinkamo vaizdo, galite įkelti savo asmeninę nuotrauką, iš kurios mūsų komanda, pasinaudodama šiuolaikinėmis technologijomis ir kompiuterinėmis programomis, pagamins Jūsų unikalų fototapetą.

Nuotraukas koreguojame, retušuojame, ištriname nereikalingus arba pridedame papildomus objektus. Kuriame iliustracijas, fotokoliažus ir fotomontažus.

Jeigu trūksta idėjų, arba turite specialių reikalavimų – susisiekime! Mielai pakonsultuosime jus telefonu arba el. paštu ir padėsime priimti sprendimą.

info@wallprint.lt

+370 699 31658